Provice Kupa - Curling Magyar Csapatbajnokság 2006
2006. március 16.
Nagyszabásúra és minden eddiginél színvonalasabb rendezésűre sikerült a 4. országos csapatbajnokság
A Magyar Curling Szövetség rendezésében
A verseny támogatói:
2006. február 3. és március 19. között (előre kijelölt hétvégi versenynapokon) megrendezésre kerül a 4. országos curling bajnokság, mely egyben kvalifikációs torna a decemberi Curling EB-re (Basel, Svájc). A versenyen férfi illetve női kategóriában osztanak érmet. Minden eddiginél több, 26 (20 ffi, 6 női) résztvevő csapata lesz a megméretésnek. Eddigi országos bajnokságok összefoglalói, eredmények: 2003 Kitzbühel, 2004 Kitzbühel, 2005 Budapest.
A nézőtérre sok szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt, belépés díjtalan, a nézőtéren büfé áll rendelkezésre!
Cím: Budapest, XI. ker. Kamaraerdei út 12-14.
Megközelítés: 41. villamos "Repülőtér"; 87, 87A busz "Kamaraerdő"; autóval - kattints a térképre!
Csoportok sorsolása
A kiemelt sorsolás az elmúlt évad helyezései alapján pontozott rangsor által történt.
nők |
férfiak I. |
férfiak II. |
férfiak III. |
1. WALLIS SC I. |
1. Székesfehérvári CE |
1. WALLIS SC I. |
1. BTE – CC Victory Jégmadarak |
2. BTE - CC Victory Jégvirágok |
2. BTE – CC Victory |
2. 101 ESÉLY SE |
2. ROXER I. |
3. ROXER Lányok |
3. Sasok |
3. COOL CSE |
3. Totalfood CE |
4. PROVICE |
4. Conrad SE |
4. ATTE – Ta-rock |
4. Bajnok SE – Bp. Pingvinek CE |
5. WALLIS SC II. |
5. PROVICE |
5. ROXER II. |
5. Wallis SC II. – Kőtörők |
6. Conrad SE |
6. Reneszánsz RT |
6. CSC |
6. Jegemac CC |
|
7. FOUR-FOUR |
|
7. Cool CSE II. |
Körmérkőzések összesített végeredménye, továbbjutás
Pirossal kiemelt csapatok jutottak tovább a középdöntőkbe.
nők |
férfiak I. |
férfiak II. |
férfiak III. |
1. WALLIS SC I. |
1. Székesfehérvári CE |
1. WALLIS SC I. |
1. BTE – CC Victory Jégmadarak |
2. ROXER Lányok |
2. BTE – CC Victory |
2. 101 ESÉLY SE |
2. Bajnok SE – Bp. Pingvinek CE |
3. BTE - CC Victory Jégvirágok |
3. PROVICE |
3. ROXER II. |
3. ROXER I. |
4. PROVICE |
4. Sasok |
4. COOL CSE |
4. Wallis SC II. – Kőtörők |
5. WALLIS SC II. |
5. Conrad SE |
5. ATTE – Ta-rock |
5. Jegemac CC |
6. Conrad SE |
6. Reneszánsz RT |
CSC visszalépett |
6. Cool CSE II. |
|
7. FOUR-FOUR |
|
Totalfood CE visszalépett |
Középdöntők, döntők időrendje
Vastag betűvel kiemelt csapatok fejezik be az első endet
dátum |
idő |
sheet 1. |
sheet 2. |
márc. 16. csüt. |
12:45 |
- |
101 Esély SE - Békési TE Victory |
|
16:30 |
Wallis SC I. - BTE Victory Jégmadarak |
Székesfehérvári CE - Bajnok SE Budapest Pingvinek |
|
20:15 |
101 Esély SE - Wallis SC I. |
Bajnok SE Budapest Pingvinek - Békési TE Victory |
márc. 17. pént. |
08:15 |
Békési TE Victory - Wallis SC I. |
BTE Victory Jégmadarak - 101 Esély SE |
|
12:00 |
BTE Victory Jégmadarak - Bajnok SE Budapest Pingvinek |
Székesfehérvári CE - Wallis SC I. |
|
15:45 |
101 Esély SE - Bajnok SE Budapest Pingvinek |
Békési TE Victory - Székesfehérvári CE |
|
19:30 |
Wallis SC I. Női - Roxer Lányok |
BTE Victory Jégvirágok - Provice Lányok |
márc. 18. szomb. |
08:15 |
BTE Victory Jégmadarak - Székesfehérvári CE |
Wallis SC I. - Bajnok SE Budapest Pingvinek |
|
12:00 |
Székesfehérvári CE - 101 Esély SE |
Békési TE Victory - Székesfehérvári CE |
|
15:45 |
Tie-Break |
Tie-Break |
|
19:30 |
Tie-Break |
Női döntőbe jutásért |
márc. 19. vas. |
09:30 |
Férfi 1. - Férfi 2. |
Férfi 3. - Férfi 4. |
|
14:00 |
Férfi döntőbe jutásért |
- |
|
18:30 |
Női DÖNTŐ |
Férfi DÖNTŐ |
|
|
EREDMÉNYHIRDETÉS |
|
Helyosztó mérkőzések időrendje letölthető:
HELYOSZTÓK [.xls]
Fontosabb szabályok, melyek nemzetközi versenyre való kvalifikáláshoz elengedhetetlenek:
Fontosabb szabályok [.doc]
Csoportmérkőzések meccseredményei időrendben
Női körmérkőzések eredménye, állása
Február 2-5.
|
Wallis I. |
Jég- virágok |
Roxer Lányok |
Provice Lányok |
Wallis II. |
Conrad |
pt. |
kő |
end |
hely |
Wallis I. |
|
13-0 7-0 |
9-3 5-2 |
14-1 7-1 |
14-2 5-2 |
14-0 7-0 |
10 |
64-6 |
30-5 |
1. |
Jégvirágok |
0-13 0-7 |
|
5-7 3-3 |
14-2 6-2 |
10-6 4-3 |
19-3 5-3 |
6 |
48-31 |
17-18 |
3. |
Roxer Lányok |
3-9 2-5 |
7-5 3-3 |
|
14-0 7-0 |
8-2 5-2 |
10-3 4-3 |
8 |
42-19 |
21-13 |
2. |
Provice Lányok |
1-14 1-7 |
2-14 2-6 |
0-14 0-7 |
|
10-2 6-2 |
9-3 5-3 |
4 |
22-47 |
14-25 |
4. |
Wallis II. |
2-14 2-5 |
6-10 3-4 |
2-8 2-5 |
2-10 2-6 |
|
11-0 8-0 |
2 |
23-42 |
17-20 |
5. |
Conrad |
0-14 0-7 |
3-19 3-5 |
3-10 3-4 |
3-9 3-5 |
0-11 0-8 |
|
0 |
9-63 |
9-29 |
6. |
Férfi I. csoport eredménye, állása
Február 3-5.
|
Szfvár |
Békési TE |
Sasok |
Provice |
Conrad |
Rene- szánsz |
Four- Four |
pt. |
kő |
end |
hely |
Szfvár |
|
5-4 4-3 |
7-6 4-3 |
11-4 6-1 |
10-1 6-1 |
14-2 6-1 |
13-2 5-2 |
12 |
60-19 |
31-11 |
1. |
Békési TE |
4-5 3-4 |
|
11-1 6-1 |
10-3 6-2 |
8-7 4-4 |
6-2 4-2 |
12-3 6-2 |
10 |
51-21 |
29-15 |
2. |
Sasok |
6-7 3-4 |
1-11 1-6 |
|
2-7 2-5 |
10-5 6-2 |
3-4 3-3 |
6-5 4-3 |
4 |
26-39 |
19-23 |
4. |
Provice |
4-11 1-6 |
3-10 2-6 |
7-2 5-2 |
|
7-4 5-2 |
11-4 5-2 |
12-6 5-3 |
8 |
44-39 |
23-21 |
3. |
Conrad |
1-10 1-6 |
7-8 4-4 |
5-10 2-6 |
4-7 2-5 |
|
7-5 4-2 |
9-6 5-4 |
4 |
32-46 |
32-46 |
5. |
Reneszánsz |
2-14 1-6 |
2-6 2-4 |
4-3 3-3 |
4-11 2-5 |
5-7 2-4 |
|
8-7 4-4 |
4 |
23-48 |
14-27 |
6. |
Four-Four |
2-13 2-5 |
3-12 2-6 |
5-6 3-4 |
6-12 3-5 |
6-9 4-5 |
7-8 4-4 |
|
0 |
29-60 |
18-29 |
7. |
Férfi II. csoport eredménye, állása
Február 3-5.
|
Wallis I. |
101 |
Cool |
ATTE |
Roxer II. |
CSC vissza- lépett |
pt. |
kő |
end |
hely |
Wallis I. |
|
4-3 3-3 |
12-2 6-1 |
30-0 8-0 |
15-5 5-3 |
- - |
8 |
61-10 |
22-7 |
1. |
101 |
3-4 3-3 |
|
9-0 6-0 |
8-3 4-3 |
7-6 4-3 |
- - |
6 |
27-13 |
17-19 |
2. |
Cool |
2-12 1-6 |
0-9 0-6 |
|
7-5 4-3 |
4-5 4-3 |
- - |
2 |
13-31 |
9-18 |
4. |
ATTE |
0-30 0-8 |
3-8 3-4 |
5-7 3-4 |
|
5-8 3-4 |
- - |
0 |
13-52 |
9-12 |
5. |
Roxer II. |
5-15 3-5 |
6-7 3-4 |
5-4 3-4 |
8-5 4-3 |
|
- - |
4 |
24-31 |
13-16 |
3. |
CSC visszalépett |
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
|
- |
- |
- |
- |
Férfi III. csoport eredménye, állása
Február 17-19.
|
Jég- madarak |
Roxer I. |
Total- food vissza- lépett |
Ping- vinek |
Jege- mac |
Wallis II. |
Cool II. |
pt. |
kő |
end |
hely |
Jégmadarak |
|
10-1 6-1 |
- - |
7-6 4-4 |
9-11 5-3 |
12-2 5-2 |
13-3 5-2 |
8 |
51-23 |
25-12 |
1. |
Roxer I. |
1-10 1-6 |
|
- - |
5-7 3-4 |
17-1 7-1 |
13-6 5-3 |
25-1 7-1 |
6 |
61-25 |
23-15 |
3. |
Totalfood visszalépett |
- - |
- - |
|
- - |
- - |
- - |
- - |
- |
- |
- |
- |
Pingvinek |
6-7 4-4 |
7-5 4-3 |
- - |
|
8-5 4-4 |
8-5 4-4 |
8-5 5-3 |
8 |
37-27 |
21-18 |
2. |
Jegemac |
11-9 3-5 |
1-17 1-7 |
- - |
5-8 4-4 |
|
5-8 3-4 |
14-4 5-2 |
4 |
34-46 |
16-18 |
5. |
Wallis II. |
2-12 2-5 |
6-13 3-5 |
- - |
5-8 4-4 |
8-5 4-3 |
|
17-1 6-1 |
4 |
38-39 |
19-18 |
4. |
Cool II. |
3-13 2-5 |
1-25 1-7 |
- - |
8-5 4-3 |
4-14 2-5 |
1-17 1-6 |
|
0 |
14-77 |
9-28 |
6. |
2006. 03. 16.